Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kolorowy pasek

Kadencja 2014-2018

Prezydent Miasta - Witold Grim

Zastępca Prezydenta ds. gospodarczych - Marek Borowik

Zastępca Prezydenta ds. społecznych od 17.12.2014 r. do 18.10.2017 r.- Łukasz Konarski

Zastępca Prezydenta ds. społecznych od 23.11.2017 r. - Teresa Mucha-Popiel

Sekretarz Miasta - Magdalena Pasierb

Skarbnik Miasta - Arkadiusz Ilski

 

Metadane

Podmiot udostępniający:Urząd Miejski w Zawierciu
Źródło informacji:Izabela Łapaj
Data utworzenia:2017-08-08 08:27:24
Wprowadził do systemu:Izabela Łapaj
Data wprowadzenia:2017-08-08 08:27:29
Opublikował:Izabela Łapaj
Data publikacji:2017-08-22 10:23:39
Ostatnia zmiana:2017-11-24 10:49:40
Ilość wyświetleń:882

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij