Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kolorowy pasek

Kadencja 2006-2010

Prezydent Miasta - Mirosław Mazur

I Zastępca Prezydenta od 01.02.2007 r. do 31.08.2009 r.- Piotr Wyrwas

I Zastępca Prezydenta od 01.09.2009 r. do 03.01.2011 r. - Anna Nemś

II Zastępca Prezydenta - Barbara Łada

Sekretarz Miasta od 11.01.2007 r. do 31.05.2009 r. - Marek Borowik

Sekretarz Miasta od 27.07.2009 r. do 31.01.2011 r. - Agnieszka Żmudzka

Skarbnik Miasta - Małgorzata Milejska

Metadane

Podmiot udostępniający:Urząd Miejski w Zawierciu
Źródło informacji:Izabela Łapaj
Data utworzenia:2017-08-07 15:28:54
Wprowadził do systemu:Izabela Łapaj
Data wprowadzenia:2017-08-07 15:28:58
Opublikował:Izabela Łapaj
Data publikacji:2017-08-08 11:57:56
Ostatnia zmiana:2017-08-08 11:58:03
Ilość wyświetleń:265

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij